… to nej pro Váš dům a zahradu
Česká síť hobbymarketů

Malostranská 40
742 42 Šenov u Nového Jičína

info@nej-market.cz

IČO: 01951688
DIČ: CZ01951688

Společnost NEJMARKET s.r.o. je zapsaná v OR vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 56905.

NABÍDKA PRÁCE

Naše společnost Nejmarket s.r.o. je obchodní společností zabývající se prodejem nářadí, strojů a potřeb pro firmy, kutily, domácnost a zahradu. Od října 2014 jsme členem obchodního řetězce ryze českých hobbymarketů s názvem NEJMARKET. Tato síť se skládá z prodejen železářství, ochranných pracovních pomůcek, kuchyňských potřeb, prodejen s profi i hobby zahradní technikou, zabývá se rovněž prodejem plotových systémů, okrasných kamenů a krbů. V současnosti zahrnuje 11 prodejen po celém Moravskoslezském kraji. Info o pobočkách naší sítě lze najít na www.nej-market.cz.

Pro naši nově otvíranou prodejnu ve Sviadnově hledáme

PRODAVAČE/PRODAVAČKU

POPIS POZICE

  • prodej a poradenství zahradní techniky
  • komunikace s dodavateli, objednávání zboží, vyřizování reklamací
  • sestavování nabídek
  • přijímání oprav do servisu
  • podle potřeby práce servisního technika, příprava pro servis, opravy, objednávání náhradních dílů a jejich přiřazování k zakázkám

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání
  • praxe v oboru a dřívější zkušenosti se servisem elektrických a motorových strojů a přístrojů velkou výhodou
  • znalost sortimentu, praktická znalost, manuální zručnost, technické znalosti
  • příjemné vystupování, prozákaznickou orientaci, ochotu učit se a zdokonalovat v oboru, ochotu absolvovat odborná školení, schopnost aplikovat teorii v praxi, osobní zájem o obor
  • znalost účetního programu MONEY S3 výhodou
  • znalost práce na PC
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, vstřícnost
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, loajalita, schopnost zvládat stres, aktivní, zdravě sebevědomá osobnost
  • výpis z rejstříku trestů, reference

NABÍZÍME

  • HPP, nástup ihned
  • 15.000,- Kč hrubého plus provize z hospodářského výsledku prodejny
  • výrazné zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment nabízený celou naší sítí
  • další firemní benefity
  • zajímavá práce se zajímavým sortimentem pro úspěšnou, ryze českou a neustále rostoucí společnost
  • podíl na určení a směřování prodejny, spoluúčast na tvorbě a naplňování podnikové vize

Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte prosím motivační dopis se strukturovaným CV emailem na adresu kusak@nej-market.cz. V předmětu uveďte „Prodejce FM“ – bez tohoto označení nebude Váš email zařazen do výběrového řízení.