Nastartujte kariéru

Úvod / Kariéra

Chcete se přidat k týmu NEJMARKET a nastartovat tak svou kariéru? Aktuálně vypsané pozice

Proč pracovat pro NEJMARKET?

Všechny tyto výhody (a mnohé další!) Vám můžeme jednoznačně garantovat

  • Spolehlivý zaměstnavatel s tradicí.
  • Adekvátní platové ohodnocení.
  • Motivační prémie.
  • 4 týdny dovolené.
  • Sick days nepotřebujeme - řešíme dohodou!
  • A mnoho dalšího...
Logo NEJMARKET s.r.o.

Přidejte se k nám

Volná pracovní místa

Prodejce zahradní a lesní techniky, grilů značky WEBER (provozovna Nový Jičín)

Popis pozice:

Do naší prodejny v Šenově u Nového Jičína aktuálně hledáme prodejce zahradní a lesní techniky + grilů značky WEBER na plný úvazek, se smyslem pro individuální přístupu k zákazníkům a schopností poskytovat odborné informace. Týmového hráče, který je připraven "kopat" za značku NEJMARKET. Vaší hlavní náplní práce bude příjem zboží, jeho vystavení, samozřejmě prodej a také příjem do servisu.

Požadujeme:

SOU nebo SŠ, prodejní dovednosti, základní znalost práce na PC (MS Office), příjemné vystupování. Praxe v oboru výhodou.

Platové rozmezí:

nástupní plat 30 000 Kč

Nástup možný:

Ihned nebo dohodou.

O tuto pozici mám zájem

Asistent/ka prodeje (provozovna Nový Jičín)

Do našich řad společnosti NEJMARKET s.r.o. hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Asistent/ka prodeje. Náplňí Vaší práce bude: přímá spolupráce s vedením společnosti, komunikace se zákazníky.

Požadujeme:

SOU nebo SŠ, základní znalost práce na PC (MS Office) a anglického jazyka, samostatnost, příjemné vystupování. Praxe v oboru vítána. Řidičský průkaz výhodou.

Nástupní plat 20 000,-

Nenašli jste, co hledáte, ale máte nám co nabídnout?

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!