Naše služby

Úvod / Naše služby

Naše portfolio služeb lze rozdělit do 3 kategorií: prodej / servis / doplňkové služby

Prodej zboží

V našich kamenných prodejnách a specializovaných e-shopech

NEJMARKET s.r.o., to je síť hobbymarketů napříč celým Moravskoslezským krajem. Naše síť kamenných prodejen se neustále rozrůstá. Aktuálně provozujeme 8 poboček NEJMARKET.

V našich obchodech nabízíme zboží těchto značek: Stihl, Cub Cadet, MTD, Weibang, Vega, Stiga, Pubert, Weber, XTline, Stavtool, Kaercher, Claber, Healthland, Sunwood, Big Green Egg, Marino, Vulcanus, Bosch, Makita, Narex, Honiton, Klingspor, HECHT, Ruko, Irwin, Corona, Kubala, Assist, Elkop, Libella, Kart, Knipex, Extol, York, Stanley, 3M.

Specializujeme se především na zahradní techniku, grily, ploty, nářadí, infrasauny, terasové ohřívače, zahradní nábytek, skleníky, brusivo, spojovací materiál, kamna, kouřovinu, železářství, žebříky, stavební nářadí, kování, pracovní oděvy, boty, ochranné pracovní pomůcky, rukavice, dřevěné lišty, prahy, násady, kování, barvy/laky, kuchyňka, vodo/topo.

Jako HECHT partner poskytujeme ve vybraných prodejnách kompletní sortiment značky HECHT. Jsme také zlatý prémiový partner společnosti Weber, což znamená, že máme v nabídce kompletní sortiment i této špičkové značky grilů.

Nabízíme také možnost nákupu z pohodlí domova v jednom z našich e-shopů.

Spolupracujeme mimo jiné s těmito značkami:

Grily Weber
Cub Cadet
MTD
XT Line
Hecht
Stihl

Autorizovaný servis

A to jak záruční, tak pozáruční

Ve všech našich provozovnách nabízíme zákazníkům záruční a pozáruční servis. Pokud jej nejsme z kapacitních důvodů schopni realizovat přímo na prodejně, zajistíme servis veškerého námi nabízeného artiklu na jedné z našich poboček a poté jej klientovi doručíme zpět na místo určení.

Na servisní podmínky se prosím informujte ve své pobočce nebo pomocí jednoho z kontaktů uvedených na naší kontaktní stránce.

Jsme hrdi mimo jiné i na to, že jsme jediný autorizovaný servis grilů Weber na Moravě. Úspěšně jsme servisovali již i 18 let starý plynový model!

Naše autorizované servisní střediska:

Doplňkové služby

Složíme, přivezeme, odvezeme např. gril, sekačku, zahradní traktor a mnoho dalšího

V rámci našich doplňkových služeb umíme nabídnout např. odbornou montáž všech typů grilů Weber. Takto složený gril umíme v rámci regionu i přivést k zákazníkovi domů. Na podmínky montáže a rozvozu grilů se předem prosím informujte.

Naše servisní střediska montují krom grilů také veškerou zahradní techniku (traktory, ridery, sekačky, sněhové frézy a další) všech námi nabízených značek. Stačí nám zavolat.

Chcete se připravit na sezónu, ale na servis své zahradní techniky nemáte čas nebo chuť? Spojte se s námi, my si pro Váš traktor, sekačku atd. přijedeme, připravíme ji na sezónu a zase Vám ji doručíme bezpečně zpět.

Nenašli jste, co hledáte? Máte jakýkoli dotaz?

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!