Krátce o nás

Úvod / O nás

O firmě NEJMARKET s.r.o.

Dobrý den, jmenuji se Radek Šindler a jménem společnosti NEJMARKET s.r.o. Vás vítám na našem webovém portále.

Společnost NEJMARKET s.r.o. se v této podobě pohybuje na trhu od roku 2013. V současné době provozujeme síť 8 kamenných prodejen a 3 specializovaných e-shopů, kde nabízíme špičkové grily, zahradní techniku a profesionální i hobby nářadí mnoha renomovaných značek, mimo jiné např. Weber, Cub Cadet, MTD, XTline, Hecht, Stihl, Vega, Weibang, Big Green Egg, Sunwood a další . Naší vizí je postupné etablování se na složitém trhu hobbymarketů v ČR a následně rozšiřování poboček NEJMARKET mimo Moravskoslezský kraj. Jedním z našich dlouhodobých cílů je také otevření pobočky na Slovensku.

Dovolte mi toto rychlé představení zakončit naším mottem: "Věřím, že u nás si vybere každý." Vyzkoušejte to sami. Děkuji.

Radek Šindler, jednatel společnosti

Radek Šindler, jednatel společnosti Nej-market s.r.o.

Specializované e-shopy

Nakupujte v klidu a pohodlí z domova v některém z našich specializovaných e-shopů. Zboží si poté také můžete vyzvednout zdarma osobně v našich prodejnách.

Kamenné prodejny

Veškerý prodejní artikl si můžete vyzkoušet přímo v některé z našich kamenných prodejen. Pokud si s něčím nevíte rady, využijte náš odborný personál.

Autorizovaný servis

Na náš kompletní sortiment poskytujeme plný záruční i pozáruční servis. Zboží si umíme také vyzvednout osobně a poté Vám jej opravené doručit zpět. Kontaktujte nás.

Kamenný obchod Nej-market s.r.o.

Co Vám ještě umíme nabídnout?

Prodejeme zboží to pro nás ale nekončí. Našim zákazníkům nabízíme široké portfolio doplňkových služeb.

Krom autorizovaného záručního a pozáručního servisu nabízíme také např. bezplatné složení grilů Weber nebo složité zahradní techniky. Tyto výrobky nejen, že odborně složíme, ale umíme Vám je i bezplatně dopravit až k Vám domů. Na podmínky montáže a dopravy se prosím informujte v našich pobočkách.

Více se o tom, co všechno Vám v našich provozovnách NEJMARKET umíme nabídnout, dočtete v sekci Naše služby.

Nenašli jste, co hledáte? Máte jakýkoli dotaz?

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!