Nej-market blog

Úvod / Blog / Představujeme nový webový portál Nej-market.cz

Představujeme nový webový portál Nej-market.cz

Představujeme nový webový portál Nej-market.cz

07. března 2019 | Autor: Radek Šindler | Kategorie: NEJMARKET

Dnešním dnem oficiálně spouštíme náš nový webový portál https://nej-market.cz/. Na našem webu nově naleznete krom standardních sekcí, jako jsou krátké představení firmy NEJMARKET s.r.o. v části „O nás“, stručný popis služeb, které nabízíme, seznam našich provozoven, včetně adres a kontaktů na ně, aktuální možnosti kariéry v NEJMARKET s.r.o. a stránky s kontakty také články, kterými Vás budeme pravidelně zásobovat.

Chystáme se psát reportáže z výstav a jiných zajímavých akcí, které jsme navštívili a v budoucnu ještě navštívíme. Budeme psát o novinkách v našem neustále se rozšiřujícím sortimentu. Věnovat se budeme také radám, tipům a trikům. Chybět nebudou ani zajímavé recepty a další grilovací „vychytávky“.

Nebráníme se ani dobrým nápadům – napadá Vás, jak náš web vyplešit? Máte nápad na zajímavý článek? Chtěli byste lépe poznat některý z našich produktů? Napište nám pomocí našeho kontaktního formuláře nebo na e-mailovou adresu info@nej-market.cz a my pro Vás článek připravíme.

Přejeme Vám příjemné čtení!

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!