Nej-market blog

Úvod / Blog / Špičkové venkovní keramické pece Big Green Egg nově v naší nabídce

Špičkové venkovní keramické pece Big Green Egg nově v naší nabídce

Špičkové venkovní keramické pece Big Green Egg nově v naší nabídce

07. března 2019 | Autor: Radek Šindler | Kategorie: Grily

Co má společného NASA (Národní úřad pro letectví a kosmonautiku v USA) a grilování? Špičkové venkovní keramické pece Big Green Egg! Keramický materiál pece byl z části skutečně vyvinut právě v NASA a proto se může chlubit vynikajícími izolačními vlastnostmi a vysokou odolností. Díky „vajíčkovitému“ tvaru pece má vzduch dokonalé podmínky k cirkulaci a jídlo se připravuje rovnoměrně při požadované teplotě. Dřevěné uhlí v peci hoří dlouho a efektivně.

Díky vynikajícím izolačním vlastnostem Big Green Egg lze snadno regulovat a udržovat vnitřní teplotu pece mezi 70 až 350°C a to bez ohledu na venkovní podmínky. Připravovat chutné pokrmy je tedy možné i za hlubokého mrazu.

Big Green Egg je držitelem certifikátu ISO 9001 UL, proto nabízíme doživotní záruku na životnost materiálů a výrobu všech jeho keramických částí. Pec lze rozpálit nejméně 100 000x, což v podstatě zaručuje její funkčnost po celý život.

Big green Egg lze využít na grilování, pečení, vaření v páře, smažení, uzení nebo pomalé vaření větších kusů masa a jemných ingrediencí, jako jsou měkkýši, korýši a rybí filé. Upečete také chléb nebo pizzu!

V neposlední řadě Vám bude Big Green Egg sloužit jako dokonalý designový prvek pro Vaši zahradu.

V době psaní článku nebyl ještě sklad našeho e-shopu Nej-gril.cz aktualizován o produkty Big Green Egg (nebylo to možné z kapacitních důvodů), ale objednávat můžete už teď a to buď pomocí kontaktního formuláře na webu Nej-gril.cz, kontaktního formuláře webu Nej-market.cz nebo na telefonním čísle +420 777 920 420.

Vaření v Big Green Egg je opravdovým zážitkem pro pravé gurmány. Vyzkoušejte to sami!

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!