Nej-market blog

Úvod / Blog / Spouštíme nový e-shop specializovaný na vše STIHL!

Spouštíme nový e-shop specializovaný na vše STIHL!

Spouštíme nový e-shop specializovaný na vše STIHL!

12. října 2023 | Autor: Radek Šindler | Kategorie: NEJMARKET

STIHL je jméno, které zná každý, kdo se alespoň trochu zajímá o zahradní práce. Tato značka je synonymem pro kvalitu, výkon a spolehlivost, a to již více než 90 let. Od motorových pil až po sekačky a křovinořezy, STIHL vždy stál v čele inovací v oboru zahradní techniky. A nyní, s otevřením našeho nového e-shopu Nej-technika.cz, si můžete tyto spičkové produkty objednat z pohodlí Vašeho domova!

Co od nového e-shopu Nej-technika.cz STIHL můžete očekávat?

  • Široký výběr produktů: E-shop Nej-technika.cz vám nabídne pestrou škálu produktů pro všechny vaše potřeby při péči o zahradu. Od motorových pil a sekaček nebo zahradních traktorů až po ochranné vybavení a náhradní díly a servisní kity – u nás si určitě vyberete.
  • Jistota kvality: STIHL je znám svou pečlivou kontrolou kvality a spolehlivostí. Není to jen značka, je to záruka, že Vaše zahradní technika bude pracovat tak, jak má, a to po dlouhou dobu…
  • Dostupnost: Díky e-shopu můžete nakupovat kdykoli a odkudkoli. Už nemusíte čekat na otevření naší kamenné prodejny, teď si můžete vybrat a objednat své vysněné produkty STIHL kdykoli a online.
  • Odborné rady: Nezaměřujeme se však jen na prodej, ale také na vzdělávání svých zákazníků. Na e-shopu najdete užitečné videa, návody a rady týkající se používání a údržby produktů STIHL. A pokud si přece nebudete vědět rady, ozvěte se nám!

Co od spuštění e-shopu můžete očekávat?

S otevřením e-shopu nabízíme také několik zajímavých benefitů:

  • Zaváděcí slevy: Využijte právě probíhající STIHL akce a nakupte s pořádnou slevou. Co byste řěkli třeba na robotickou sekačku STIHL Robotická sekačka iMOW® RMI 632 P slevněnou o krásných 39% nebo STIHL Akumulátorová sekačka 443 C za skvělých 13 249 Kč včetně DPH? A to samozřejmě není vše…
  • Doprava: Při nákupu nad 4 000,- máte dopravu zdarma. Navíc v okolí do cca 50km od naší provozovny v Novém Jičíně jsme také schopni zajistit dopravu osobně.
  • Autorizovaný servis: S každým zakoupeným produktem STIHL dostávate vlastně takový balíček. Naše prodejny v Šenově u Nového Jičína a Frýdku-Místku jsou připraveny na to, aby vám poskytly záruční a pozáruční servis, který Vám zajistí spolehlivost a dlouhou životnost vašeho zařízení. Kromě toho vám také dodáme široký sortiment náhradních dílů, abyste vždy měli jistotu, že Vaše zahradní technika bude neustále ve špičkovém stavu. I po zakoupení produktu budete mít k dispozici vše, co budete potřebovat k jeho optimální funkčnosti.

S námi si můžete být jistí, že vaše zahrada bude vypadat lépe a žádný úkol v dílně už nebude nesplnitelný. Na své si přijdou i profesionálové např. z oboru lesnictví nebo údržby zelěně. Své u nás najde i každý hobby kutil. Neváhejte a navštivte náš nový e-shop Nej-technika.cz ještě dnes. Vítáme vás do světa kvality, spolehlivosti a zahradní krásy.

Těšíme se na Vás!

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!