Nej-market blog

Úvod / Blog / Značka Echo – japonská kvalita v Kuníně!

Značka Echo – japonská kvalita v Kuníně!

Značka Echo – japonská kvalita v Kuníně!

28. září 2021 | Autor: Radek Šindler | Kategorie: NEJMARKET

Poznejte špičkovou kvalitu značky ECHO. Produkty této japonské značky nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Rovněž je při jejich výrobě kladeno úsilí na ochranu životního prostředí, čemuž je přizpůsobován technologický vývoj nabízeného motorového nářadí.

Značka ECHO se vyznačuje vysoce kvalitními výrobky určenými pro amatérskou i profesionální práci s nejlepším poměrem cena/výkon. Produkty značky ECHO jsou charakteristické nízkou hmotností, snadnou obsluhou a špičkovým zpracováním. Široký sortiment výrobků uspokojí nejen domácí kutily, ale i komerční profesionály.

Společnost Yamabiko, která produkty značky ECHO vyrábí, se řadí mezi tři největší světové výrobce motorů. Yamabiko má výrobní závody v současné době nejen v Japonsku, ale také v USA a ve všech těchto závodech je výroba založena na principu “Quality first standards”, tedy s důrazem na prvotřídní kvalitu.

Přijďte se o kvalitním zpracováním produktů značky ECHO přesvědčit sami na naši prodejnu v Kuníně, kde Vám zkušený personál rád poradí s výběrem toho nejlepšího právě pro Vás!

Na produkty značky ECHO samozřejmě provádíme také servis a údržbu.

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!