Nej-market blog

Úvod / Blog / Black Friday na Nej-technika.cz

Black Friday na Nej-technika.cz

Black Friday na Nej-technika.cz

10. listopadu 2023 | Autor: Radek Šindler | Kategorie: NEJMARKET

Je to tady. Na našem novém e-shopu Nej-technika.cz spouštíme první oficiální Black Friday! Můžete se těšit na širokou paletu ručně vybraných produktů STIHL za exkluzivní ceny. Akci spouštíme oficiálně dnes, jak dlouho potrvá prozatím neřekneme, ale můžete se spolehnout na to, že dlouho to nebude, protože tohle zboží mizí opravdu rychle…

Black Friday nabídka

Na co se tedy můžete těšit? Níže vybíráme několik velmi zajímavých kousků. Mimochodem – doporučujeme naše stránky sledovat. Může se stát, že nabídku rozšíříme. A pokud nebudete jednat rychle… 🙂

Robotické sekačky STIHL

A začínáme pěkně zostra – neodolatelnou nabídkou na robotickou sekačku STIHL Robotická sekačka iMOW® RMI 632 P s parádní 39% slevou. STIHL RMI 632 P, je ideální pro velké plochy až do 4000 m². Tato inteligentní robotická sekačka s šířkou záběru 28 cm a hmotností 14 kg zvládne spolehlivě sečení, rozmělňování a hnojení vašeho trávníku, přičemž pracuje jako mulčovací sekačka. Programování je intuitivní a jednoduché, a díky dešťovému čidlu se sama přizpůsobí aktuálním podmínkám. Bezpečnost je na prvním místě, a proto robotická sekačka STIHL iMow® splňuje všechny platné normy. Navíc přidáváme dokovací stanici, čtyři kolíky pro ukotvení k zemi a pomocné pravítko iMow® pro snadnou pokládku omezovacího drátu. Buďte v klidu s naším RMI 632 P STIHL iMOW® – špičkovým pomocníkem pro krásný trávník na velkých plochách.

Pokud byste si snad nevybrali, nabízíme také STIHL Robotickou sekačku iMOW® RMI 632.1. Druhý exkluzivní robotický kousek v naší Black Friday nabídce.

Rozbrušovací stroje

Rozbrušovaček nabízíme v rámci Černého pátku hned několik. Nejvýkonnější z nich, čili STIHL Rozbrušovací stroj TS 800, je mimořádně silná mašina, která přináší výkon 5,0 kW a průměr rozbrušovacího kotouče 400 mm. Tento robustní stroj nejen splňuje přísné emisní normy EPA II a EU II, ale nabízí i několik výjimečných funkcí pro maximální efektivitu. S poloautomatickým napínáním řemenu a vodní přípojkou získáte nejlepší přenos síly a optimalizovaný systém zachytávání prachu. Díky technologii 2-MIX získáváte úsporu paliva a nízké vibrace, zatímco dlouhodobý filtrační systém s cyklónovým odlučováním zajistí optimální čistotu vzduchu. S ergonomickým designem, antivibračním systémem a kompenzátorem STIHL je manipulace s tímto nástrojem pohodlná a efektivní. Přidejte k tomu kvalitní konstrukci s krytem řezného kotouče z magnezia a získáte nejen výkonný, ale i odolný nástroj pro každodenní práci. S touto investicí do profesionálního nářadí si zajistíte dlouhodobou spolehlivost a optimální výkon.

Koukněte taky na jeho bratříčka STIHL Rozbrušovací stroj TS 700 nebo další rozbrušovačky ve ve slevě.

Motorové a elektrické pily

V neposlední řadě prozkoumejte naši nabídku motorovek. Například STIHL Motorová pila MS 462 lišta 45cm je nejlehčí profesionální motorová pila ve třídě 70 cm³, pila STIHL MS 462 přináší optimální kombinaci nízké hmotnosti a vysokého výkonu. S novým válcem, lehkou klikovou skříní a setrvačníkem s optimalizovanou hmotností, tato pila poskytuje snadné ovládání, perfektní zrychlení a redukované vibrace, což znamená méně únavné práce pro vás. Navíc patentované uzávěry palivové a olejové nádrže zajišťují rychlé a snadné doplňování bez nářadí. S vylepšeným filtračním systémem a novým olejovým čerpadlem STIHL Ematic S je také zaručen snadný uživatelský servis. Přineste si domů tu nejlepší kombinaci výkonu a lehkosti s pila STIHL MS 462 pro méně námahy a maximální efektivitu vaší práce.

Elektřina zde má zastoupení v podobě komba STIHL Akumulátorová pila MSA 70 C-B + AK 30 + AL 101. Získejte absolutní kontrolu nad svým zahradním územím s vysoce kvalitní akumulátorovou řetězovou pilou STIHL MSA 70 C. S touto působivou technologií můžete snadno připravit palivové dřevo, pracovat kolem pozemku a kácet menší stromy. Tichý a energeticky úsporný EC-Motor spolu s akumulátory systému AK zajišťují optimální vyvážení a výkon. S měkkou rukojetí, plynulou regulací otáček a systémem rychloupínání řetězu nabízí pila nejen výkonnost, ale také maximální komfort a bezpečnost. Díky průhledné olejové nádrži budete vždy vědět, kdy je potřeba doplnit olej. Akumulátor AK 30 a nabíječka AL 101 jsou součástí dodávky, a s technickými parametry, jako je napětí 36 V, délka lišty 30 cm a hmotnost 2,9 kg, tato pila představuje dokonalé spojení pro každého, kdo očekává výkon a spolehlivost při každodenní práci ve svém zahradním ráji.

Motorových i elektrických pil máme v Black Friday nabídce povícero.

To ale pořád není vše

Ale přesto tady náš výčet pro teď ukončíme. Nechceme vás zahltit texty, přesvědčte se na vlastní oči. A pospěšte si, nabídka se zužuje, zboží mizí. Tyhle slevy prostě dlouho nevydrží…

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!