Nej-market blog

Úvod / Blog / Co na začátku sezóny určitě využijete?

Co na začátku sezóny určitě využijete?

Co na začátku sezóny určitě využijete?

22. března 2024 | Autor: Ladislav Žlebek | Kategorie: NEJMARKET

Milovníci zahrad se těší napjatě na příchod jara, kdy nás očekávají jeho první teplé sluneční paprsky a postupně prodlužující se dny. Jaro znamená období, kdy je práce na zahradě nejintenzivnější po celý rok. Nicméně, je to práce, která přináší radost, protože zahrada pak celou nadcházející sezónu září krásou jako znovuzrozená.

Pro všechny vaše potřeby spojené s jarním oživením a perfektním zvelebením zahrady máme širokou nabídku: od zahradních traktorů, sekaček a motorových pil až po ruční nářadí. A pokud máte zájem, můžete si už teď připravit ve skleníku první astry, fialky nebo jiné letničky.

A jaké další pomocníky využijete na začátku sezóny využijete?

Křovinořez

Vaše zahrada může vyžadovat mnohem víc práce, než si možná představujete! Křovinořez zvládne nejen posekat vysokou, přerostlou trávu, ale také si  poradí s obtížně přístupnými terény, jako jsou příkré svahy, příkopy nebo okolí stromů a keřů. Díky němu dokážete prosekávat i tenčí křoviny a dřeviny a likvidovat vzrostlé stonky plevelů. Křovinořez vám zkrátka pomůže proměnit vaši zahradu v pohádkově upravené a nádherné místo.

 

Provzdušňovač

Zaručíme vám, že váš trávník bude po celý rok hustý, bez holých míst a zářivě zelený jako ten anglický. Provzdušňovač pomocí sady nožů prořeže povrchovou vrstvu půdy a odstraní horní neprostupnou krustu, která se skládá z nečistot, zbytků posečené trávy, mechu a plevelů. Tím umožní pronikání kyslíku, tepla, vláhy a živin až ke kořenům, což podporuje růst nových, zdravých výhonků trávy.

Zahradní nůžky

Bez ohledu na to, zda se pustíte do drobných úprav keřů nebo do řezání silných a zdřevnatělých živých plotů, můžete se spolehnout na výkon těchto nástrojů. Silné benzinové zahradní nůžky jsou navrženy zejména pro větší pozemky, komunální prostředí a profesionální údržbu zeleně a krajinotvorbu. Díky nim můžete provádět práci s důvěrou a dosáhnout dokonalého vzhledu vaší zahrady nebo okolí.

Vyvětvovací pila

S touto pilou můžete snadno a rychle provést prořezávání větví ovocných a okrasných stromů i ve větší výšce, jako jsou například větve jabloní či hrušní. Pila je tišší, ergonomická a maximálně praktická.

Nemusíte však pouze pracovat, ale i relaxujte na vaší krásně připravené zahradě.

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!