Nej-market blog

Úvod / Blog / Pořiďte si u nás robotickou sekačku.

Pořiďte si u nás robotickou sekačku.

Pořiďte si u nás robotickou sekačku.

25. května 2023 | Autor: Ladislav Žlebek | Kategorie: Zahradní technika

Robotické sekačky jsou určeny pro ty, kteří chtějí mít perfektní trávník bez námahy. Věříme, že u nás si svou robotickou sekačku vybere každý.

O malé, střední i velké travnaté plochy se postarají plně automaticky, rychle a průběžně. Robotická sekačka na trávu je vybavena mulčovacím žacím ústrojím a váš trávník bude, díky špičkové technologii, plně pod svou kontrolou a nepřipraví vás zbytečně ani o hodinu vašeho času.

Díky automatickému pohonu zvládne překonat i kopcovitý terén včetně strmějších svahů se sklonem od 35%. Příkladem může být Robolinho® od značky AL-KO, ta může díky výkonnému pohonu a přilnavému profilu kol enormně stoupat v kopcovitém terénu. Snadno zvládne stoupání až 45%.

Robotické sekačky jsou výhodné také díky svému velmi tichému provozu, kdy neruší své okolí během sekání.

Námi nabízené značky robotických sekaček se taktéž lehce instalují na pozemek. Spolehlivě díky ohraničujícímu vodiči tak vymezíte hranice pracovní oblasti.

S výběrem vám rádi poradíme a vše podrobně vysvětlíme. Přijďte se podívat na námi nabízený sortiment. Stavte se k nám do Kunína nebo do Frýdku-Místku na prodejnu a nebo se nám ozvěte telefonicky či e-mailem.

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!