Nej-market blog

Úvod / Blog / Swardman, to jsou špičkové vřetenové sekačky, nově v naší nabídce

Swardman, to jsou špičkové vřetenové sekačky, nově v naší nabídce

Swardman, to jsou špičkové vřetenové sekačky, nově v naší nabídce

03. října 2019 | Autor: Radek Šindler | Kategorie: Zahradní technika

Swardman je česká firma, se sídlem v Praze a vlastní výrobou v Plni, která se specializuje na výrobu a vývoj špičkových vřetenových sekaček. Krom vřetenových sekaček nabízí firma Swardman k těmto sekačkám také příslušenství, travníkařské nářadí a hnojiva té nejvyšší kvality. Krom stejného roku založení (2013) má s námi tato úspěšná firma společného ještě to, že její výrobky nově naleznete také v naší nabídce.

Představujeme nový webový portál Nej-market.cz
Představujeme nový webový portál Nej-market.cz

Vřetenová sekačka Swardman

Na práci vřetenových sekaček oceníte nejvíce zejména precizně střižený trávník, jednoduchou manipulaci a precizní zpracování. Sekačky jsou celokovové, osazeny ekologickým motorem Kawasaki, který je spolehlivý a pyšní se dlouhou životností. Jednoduchý je tedy nejen provoz, ale i údržba. Sekačku si můžete dokonce nechat vyrobit na míru dle vlastních preferencí. Vybrat si můžete např. lepší žací a regenerační kazetu, kolečka/válec, koš, barvu nebo řídítka. Vřetenové sekačky Swardman lze pořídit i v AKU provedení.

Jak objednávat

Vřetenové sekačky Swardman vám rádi předvedeme v našich prodejnách. O možnosti prohlídky se prosím vždy informujte na konkrétní pobočce dopředu.

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!