Nej-market blog

Úvod / Blog / Den otevřených dveří 2019

Den otevřených dveří 2019

Den otevřených dveří 2019

24. září 2019 | Autor: Radek Šindler | Kategorie: NEJMARKET

Již příští úterý, tj. 1. 10. 2019, Vás všechny srdečně zveme do provozovny NEJMARKET ve Frýdku – Místku na pravidelný Den otevřených dveří! Chystáme pro Vás bohatý program, z kterého namátkou vybíráme např. prezentaci novinek značek STIHL, Cub Cadet nebo Pubert. Připravíme pro Vás dobroty všeho druhu na grilech značek Weber, Big Green Egg a Vulcanus. Chybět nebude ani pivo, nealkoholické nápoje, káva a čaj. A to vše zdarma.

Prezentace Stihl

Představíme Vám novinku Stihl MS 500i. Jedná se o první motorovou pilu na světě s přímým vstřikováním! Tato pila je charakterizována obrovskou silou, extrémně nízkou hmotností (6,2 kg) a komfortní obsluhou. Stihl MS 500i zvládne zrychlení řetězu z 0 na 100 km/h za neuvěřitelných 0,25 sekundy a řadí se tak mezi naprostou špičku v tomto segmentu.

Dále Vám představíme kompletní AKU sortiment značky STIHL. Prohlédnout nebo vyzkoušet si však můžete úplně vše, co od této špičkové značky nabízíme.

Traktory Cub Cadet

Také pro Vás chystáme prezentaci výkonných traktorů značky Cub Cadet. Ukážeme Vám např. oblíbené modely Cub Cadet LR1 NR76, Cub Cadet LR2 NS76 nebo Cub Cadet LT2 NR92. Prohlédnout si ale doporučujeme všechny tyto žluté skvosty z USA.

Budeme i grilovat

Rozhodně doporučujeme přijít a vyzkoušet si, jaké je to grilovat na špičkových grilech Weber na plyn, elektřinu nebo dřevěné uhlí. Otestovat si, jak se vaří v zelených pecích Big Green Egg nebo na otevřeném ohni na překrásných designových skvostech značky Vulcanus.

Věříme, že se počasí vydaří, vyzkoušíte si vše, co budete chtít otestovat a bude Vám u nás chutnat. Žízniví také určitě neodejdete a pokud se budete chtít na něco zeptat, jsme připraveni odpovědět na všechny dotazy. Těšíme se na vás již příští úterý, tj. 1. 10. 2019!

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!