Nej-market blog

Úvod / Blog / Robotické sekačky STIHL iMow

Robotické sekačky STIHL iMow

Robotické sekačky STIHL iMow

09. července 2019 | Autor: Radek Šindler | Kategorie: Zahradní technika

STIHL iMow máme v nabídce již od chvíle, kdy je firma STIHL začala prodávat. Nově ale také nabízíme kompletní realizaci na klíč, která mimo jiné zahrnuje konzultaci, montáž a záruční + pozáruční servis robotických sekaček. Chcete si usnadnit péči o trávník i na Vašem pozemku? Představme si jednotlivé modely trochu blíže.

STIHL iMow 422, 422 P a 422 PC

Robotické sekačky řady 422 se postarají o trávník o rozloze 800 m2 (model iMow 422), 1500 m2 (model iMow 422 P) a 1700 m2 (model iMow 422 PC).  Všechny tyto modely jsou vybaveny mulčovacím zařízením a zvládnout překonat i kopcovitý terén (např. model iMow 422 P zvládá stoupání do 40% a je vybaven adaptivním čidlem rychlosti, který se umí přizpůsobit danému sklonu). Sekačky mají 20 cm široký záběr sečení a váží 9 kg.

Sekačku iMow 422 PC lze pomocí integrovaného datového připojení (zdarma v ceně sekačky) ovládat pomocí aplikace iMow ve Vašem chytrém telefonu. Pomocí této aplikace můžete vzdáleně sledovat např. pohyb sekačky, aktuální polohu nebo údaje o odvedené práci. Můžete také měnit vyžínací pás a mnoho dalšího. Robot nemusí posekat trávník na jeden pokus – umí se sám vrátit do dokovací stanice, nabít se a poté pokračovat v práci.

STIHL iMow 632, 632 P a 632 PC

Řada 632 navazuje na řadu 422, ale jsou zde většími pracanty – zvládnou posekat 3000 m2 (model iMow 632), 4000 m2 (model iMow 632 P), respektive 5000 m2 (model iMow 632 PC). Sekačky maji dešťový senzor, pomocí kterého umí upravit svůk sekací cyklus. Sekačky je samozřejmě možné použít v kopcovitém terénu, záběr sečení je 28 cm a váha je 14 kg. Samozřejmostí je také automatické mulčování, které zajistí vašemu trávníků přísun přírodního hnojiva.

Model STIHL iMow 632 PC je možné stejně jako typ 422 PC ovládat pomocí aplikace v chytrém telefonu (datové připojení je zdarma v ceně sekačky). Nechybí jí ani žádná funkce menšího bratříčka – možnost měnit a kontrolovat vyžínací plán, sledovat aktuální polohu sekačky nebo sledovat aktuální údaje o práci. Sekačka se také sama nabije a poté vrátí k práci.

Objednejte si konzultaci a získejte řešení na míru

Sekačky STIHL iMow aktuálně nenabízíme v našem internetovém obchodě nej-technika.cz, ale můžete je poptat pomocí našeho kontaktního formuláře nebo si objednat konzultaci v jedné z našich prodejen. Neváhejte se na nás obrátit ani v případě, že máte jakékoli dotazy. Přejeme mnoho bezstarostných chvil na vašich zahradách ušetřených robotickými sekačkami STIHL iMow.

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!