Nej-market blog

Úvod / Blog / Jaká série baterií STIHL je pro vás nejvhodnější?

Jaká série baterií STIHL je pro vás nejvhodnější?

Jaká série baterií STIHL je pro vás nejvhodnější?

22. února 2024 | Autor: Ladislav Žlebek | Kategorie: NEJMARKET

Ať už jste domácím zahrádkářem nebo profesionálem, ze sortimentu STIHL si určitě najde ideální nářadí pro svou práci. Nabízíme čtyři odlišné řady akumulátorového nářadí. Jak však poznat, která řada je pro vás ta správná? Pro jistotu se podívejte na našeho průvodce, abyste byli přesvědčeni, že investujete správně do nářadí STIHL.

STIHL AI LINE – Akumulátorové nářadí pro menší zahrady 

Tato zařízení jsou velmi lehká a jednoduše ovladatelná, což zjednodušuje práci v zahradě.

V této řadě akumulátorového nářadí jsou 3 produkty:

Každý z těchto zařízení má zabudovaný akumulátor s portem přímo na nástroji pro jeho nabíjení, takže není nutné kupovat samostatnou baterii nebo nabíječku.

SYSTÉM STIHL AS – Akumulátorové nářadí pro zahradní výzvy 

Nářadí AS System je kompaktní, lehké a snadno se s ním manipuluje. Jsou navržena pro rychlou a efektivní údržbu zahrady v domácnosti.

Tento systém nářadí zahrnuje 3 produkty:

Tyto výrobky jsou napájeny vyměnitelnou baterií AS 2. Tato baterie se nabíjí pomocí nabíječky AL 1. Nářadí AS System má otvor pro vložení akumulátoru přímo do stroje.

SYSTÉM STIHL AK – Akumulátorové nářadí pro střední a větší zahrady

Nástroje AK System jsou výkonné stroje s variabilním využitím vhodné pro středně velké a větší zahrady. Jsou skvělou volbou, pokud potřebujete zvládnout širokou škálu prací v zahradě, od sečení trávy až po řezání palivového dřeva.

Tento systém akumulátorového nářadí obsahuje 15 produktů:

Tyto produkty jsou poháněny jednou z tří vyměnitelných baterií AK 10, AK 20 nebo AK 30, které se vkládají přímo do strojů. Všechny baterie mají stejnou fyzickou velikost, což umožňuje jejich snadnou výměnu mezi stroji. Nicméně u některých nástrojů doporučujeme použít baterie s vyšší kapacitou, aby byl dosažen maximální výkon.

Některé naše stroje AK System se prodávají jako sada s baterií a nabíječkou. V takovém případě je nákup nářadí jako sady o něco levnější než nákup jednotlivých položek zvlášť.

Při nákupu jakéhokoli nářadí AK je vždy důležité ověřit, zda je součástí dodávky baterie a nabíječka. Pokud nejste jisti, měli byste se zeptat. Pokud již disponujete baterií a nabíječkou AK, můžete zvážit nákup pouze samotného nářadí, protože veškeré produkty z této řady jsou k dispozici i samostatně.

SYSTÉM STIHL AP – Akumulátorové nářadí pro velké zahrady a profesionální použití

Nástroje z řady AP System jsou výkonné akumulátorové zařízení s dlouhou výdrží baterie, vynikající ovladatelností a užitečnými komfortními funkcemi. Tento rozsáhlý systém nabízí široký sortiment produktů s vyměnitelnými bateriemi. Nástroje AP System jsou ideální pro profesionální uživatele, ale přinášejí výhody i majitelům rozsáhlých zahrad, kteří preferují práci na vlastní pěst. Při použití nástrojů STIHL AP System v profesionálním prostředí získáte dvouletou záruku na váš stroj (při splnění podmínek registrace produktu a pravidelného servisu).

Tyto výrobky jsou napájeny vyměnitelnými akumulátory STIHL AP nebo batohovými akumulátory AR L. Batohové baterie jsou navrženy tak, aby poskytovaly co nejdelší dobu chodu pro profesionální použití. Oba typy akumulátorů lze nabíjet pomocí rychlonabíječky AL 301 nebo AL 500. Nářadí systému AP má buď otvor pro vložení akumulátoru přímo do stroje, nebo zásuvku pro propojovací kabel, který lze připojit k akumulátoru AP v bateriovém pásu, nebo k batohovému akumulátoru.

Nářadí AP System se prodává bez baterie a nabíječky. Ty je nutné zakoupit zvlášť. Každé nářadí AP System má doporučený akumulátor a nabíječku, které zajišťují nejlepší vyvážení nářadí, ale přesto s nimi lze používat akumulátory s větší kapacitou pro delší dobu chodu.

 

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!