Nej-market blog

Úvod / Blog / Pece Big Green Egg a ohniště Vulcanus oficiálně v e-shopu Nej-gril.cz

Pece Big Green Egg a ohniště Vulcanus oficiálně v e-shopu Nej-gril.cz

Pece Big Green Egg a ohniště Vulcanus oficiálně v e-shopu Nej-gril.cz

09. května 2019 | Autor: Radek Šindler | Kategorie: Grily

V tomto týdnu jsme oficiálně rozšířili nabídku v našem e-shopu Nej-gril.cz o kamado pece značky Big Green Egg a multifunkční ohniště Vulcanus. Pojďme si teď tyto dvě značky, které doplňují sortiment špičkových grilů Weber,  představit trochu blíže.

Big Green Egg

O kamado pecích Big Green Egg ve tvaru zeleného vejce jsme již podrobně psali v jednom z našich minulých článků. Shrňme si proto alespoň v bodech to nejlepší, co pece Big Green Egg nabízejí:

  • vynikající izolační vlastnosti,
  • dokonalá cirkulace vzduchu a snadná regulace vnitřních teplot (70 až 350°C a to bez ohledu na venkovní podmínky),
  • doživotní záruka na životnost materiálů a výrobu všech jeho keramických částí,
  • lze využít na grilování, pečení, vaření v páře, smažení, uzení nebo pomalé vaření větších kusů masa a jemných ingrediencí, jako jsou měkkýši, korýši a rybí filé. Upečete také chléb nebo pizzu.

Z vlastních zkušeností doporučujeme koupi jednoho ze zvýhodněných setů „Easy Start“, který obsahuje vše, co pro přípravu chutných pokrmů potřebujete. Sety můžete zakoupit v různých velikostech, od nejmenší verze Easy Start „M“, sestavu střední velikosti Easy Start „L“, až po největší kousky Easy Start „XL“, respektive Easy Start „2XL“.

Vulcanus

Česká multifunkční ohniště Vulcanus nás uhranula na první pohled. Nejen že budou opravdovým skvostem a ústředním bodem každé zahrady, který Vám budou všichni závidět, i příprava jídel na těchto ohništích je velmi jednoduchá a neskutečně zábavná, jak jsme se mohli přesvědčit sami na vlastní kůži.

Ohniště Vulcanus nabízíme v několika variantách, které lze navzájem kombinovat. Klasický model VULCANUS Pro730 (grilovací plotna 730 x 730 mm) lze zakoupit ve variantách VULCANUS® Grill Pro730 Camp, VULCANUS® Grill Pro730 Chef a VULCANUS® Grill Pro730 Masterchef, které se navzájem liší rozměrem podstavce.

Krom klasického modelu nabízíme také většího bratříčka VULCANUS Pro910 (grilovací plotna 910 x 910 mm), který lze zakoupit ve stejných variantách, dle velikosti podstavce, tedy VULCANUS® Grill Pro910 Camp, VULCANUS® Grill Pro910 Chef a VULCANUS® Grill Pro910 Masterchef.

Mimo samotných ohnišť, nabízíme také kompletní sortiment originálního příslušenství Vulcanus.

Všechny výše uvedené výrobky jsou také k dispozici v našich vybraných prodejnách (na dostupnost se prosím informujte).

Tímto považujeme grilovací sezónu za oficiálně zahájenou a přejeme mnoho příjemných chvil strávených s našimi grily Weber, Big Green Egg a Vulcanus.

Přihlásit k odběru novinek

NEJMARKET s.r.o. nespí v žádném ročním období. Přihlašte se proto k odběru našich novinek, tipů a triků a zůstaňte v obraze společně s námi!